prefabet top1Firma "PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A. w restrukturyzacji to marka z ponad wiekową tradycją i najstarszy zakład prefabrykacji w Polsce. Na rynku nieprzerwanie istnieje bowiem od 1897 roku. Najnowsza era w historii PREFABET-u zaczęła się w 1996 roku gdy firma stała się spółką akcyjną. Obecnie śmiało patrzymy w przyszłość i wprowadzamy kolejne innowacje mające podtrzymywać ciągły wzrost jakości naszej oferty, renomy marki jak i konkurencyjność naszych wyrobów na rynku.

"PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A. od zawsze był też silnie związany z bydgoskim regionem. I tak jest do dziś. To właśnie z płyt ściennych oraz żerańskich, produkowanych w naszych zakładach, powstały bydgoskie dzielnice: Błonie, Szwederowo, Wyżyny i Kapuściska. Efektem wysiłku kilku pokoleń pracowników jest stworzenie przedsiębiorstwa, które za prowadzoną działalność otrzymało wiele nagród m. in.: Nagrodę Główną Warszawskich Targów Budownictwa „Złotą Syrenkę”, Nagrodę Główną „Statuetkę Łuczniczki” GRYF-BUD w Bydgoszczy, Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA. 

Razem z naszymi klientami budujemy przyszłość.

"PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A. w restrukturyzacji to firma o uznanej pozycji na rynku, aby jednak być jeszcze bardziej skutecznym w działaniu jesteśmy zrzeszeni w kilku organizacjach: Pomorsko-Kujawskiej Izbie Budownictwa, Stowarzyszeniu Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji, Stowarzyszeniu Producentów Betonów oraz w Stowarzyszeniu Pracodawców Pomorza i Kujaw. Tylko przez wspólne działanie przedsiębiorcy mogą być słyszalni. Jeśli nie mają oni silnej reprezentacji w kontaktach z administracją zarówno samorządową jak i centralną oraz przed organizacjami pracowniczymi trudniej jest im bronić swoich racji i interesów. Działając w grupie łatwiej też wpływać na przykład na sposób dystrybuowania środków unijnych. Zrzeszenie się w takich organizacjach pozwala także na sprawniejszy dostęp do informacji istotnych dla funkcjonowania firmy. Przy dzisiejszym zalewie informacjami, wsparcie w zakresie selekcji tych najistotniejszych spośród nich, zarówno w przypadku nowo stanowionego prawa jak i nowinek technologicznych staje się bardzo ważnym atrybutem. Dzięki funkcjonowaniu we wspomnianych strukturach możemy także skuteczniej kooperować z  partnerami biznesowymi, dzięki czemu jakość i zakres oferowanych usług może stale rosnąć.

  • logo sbpb
  • logo pracodawcy
  • logo izba
  • logo spebk

 

Misja

"PREFABET - BIAŁE BŁOTA" S.A. to przedsiębiorstwo istniejące już od 1897 roku, dysponujące ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową. Od pokoleń produkujemy elementy i budujemy budynki dla tysięcy rodzin oraz obiekty przemysłowe dla setek firm. Dokładamy więc od lat małą cegiełkę do rozwoju otaczającej nas rzeczywistości.

Wizja

Renoma, którą cieszy się nasza Spółka i znajomość rynku, która ją cechuje pozwala nam skutecznie kreować wzorce funkcjonowania w relacjach inwestorskich i handlowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staramy się też tworzyć i utrzymywać najwyższe standardy wykonawcze. Dzięki takiemu podejściu do prowadzonej działalności, wielokrotnie mogliśmy cieszyć się otrzymywanymi za jej prowadzenie nagrodami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń