Uroczyste zawieszenie wiechy na nowym budynku przystani sportów wodnych w Toruniu.

Zdjęcia źródło: http://www.torun.pl/pl/budowa-nowej-przystani-wodnej-dla-torunia

 

Zdjęcia z rozbudowy Restauracji "Wuzetka" w Szamotułach.

„PREFABET-BIAŁE BŁOTA” SA jako generalny wykonawca podpisał umowę z Burmistrzem Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie na realizację zadania inwestycyjnego pn. ,,Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej z wprowadzeniem funkcji przedszkolnej w systemie niskoenergetycznym w Sadkowie”.

ralizacje

Zdjęcia z imprezy sportowej tj. XIII Mistrzostw Torunia w speedwayu na lodzie,  na tafli Lodowiska TOR-TOR (MOSIR Toruń).

Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway

Umowa zawarta ze spółką Amwin obejmowała wykonanie przez „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. elementów prefabrykowanych (z dostawą na miejsce budowy) takich jak: dźwigary, słupy, belki żelbetowe i sprężone, stropy, podwaliny.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

Zrealizowaliśmy umowę o roboty budowlane w zakresie projektowania, produkcji, dostaw i montażu konstrukcji prefabrykowanych (dostawy elementów prefabrykowanych - płatwie, dźwigary, słupy, belki) dla firmy "Staropolskie Specjały" Goczałkowice - Zdrój. Kontrakt dotyczył budowy nowoczesnego zakładu i magazynu - rozbioru mięsa w miejscowości Goczałkowice - Zdrój. Zakład ten będzie wyposażony w najnowocześniejsze systemy zarządzania produkcją, linie rozbiorowe i pakujące. Realizacja zadania przebiegła profesjonalnie, zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów zarządzania prowadzonych prac budowlanych. 

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

"PREFABET-BIAŁE BŁOTA" S.A. jako generalny wykonawca zakończył budowę Centrum Dystrybucji DOKA Polska w Bydgoszczy na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy.

doka 1

Zrealizowaliśmy zadanie inwestycyjne polegające na produkcji, dostawie i montażu prefabrykowanych elementów żelbetowych oraz wykonaniu robót budowlanych stanu surowego biurowca usługowego ETA na terenie Biznes Park Kraszewskiego 1 w Bydgoszczy.

biznespark_1
biznespark_2
biznespark_3
biznespark_4
Realizacje

Zdjęcie źródło:
http://www.tuchola.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k43/informacje/wiadomosci/60401,Nowa-Komenda-Powiatowa-Policji-w-Tucholi-otwarta.html

Dwużebrowe płyty stropowe TT - prefabrykowane stropy żelbetowe

Wykonanie stropu należy do najbardziej odpowiedzialnych i pracochłonnych robót przy wznoszeniu obiektów, którym to zadaniom płyty stropowe TT są wstanie podołać. Zaletą prefabrykowanych stropów żelbetowych jest szybkość ich montażu, uniezależnienie od warunków atmosferycznych, wysoka wytrzymałość na obciążenia, rozpiętość i nośność. Płyty stropowe TT ze względu na to, iż przyjmują wysokie obciążenia użytkowe stosowane są: w budownictwie przemysłowym, obiektach magazynowych i handlowych, garażach i parkingach wielopoziomowych.

„PREFABET-BIAŁE BŁOTA” SA oferuje Państwu produkt

PŁYTY  STROPOWE  TT z betonu sprężonego:
- o żeberkowym przekroju poprzecznym i gładkiej powierzchni dolnej,
- stosowane przy większych obciążeniach stropu oraz dużych rozpiętościach dachu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr tel. 52 32 36 577, kom. 502 437 490, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacje
Realizacje
Realizacje

Kwidzyński Park Przemysłowo -Technologiczny w Kwidzynie.
Zdjęcie źródło: http://kwidzyn.naszemiasto.pl/artykul/kwidzynski-park-przemyslowo-technologiczny-w-gorkach,3545162,artgal,t,id,tm.html

Realizacje

Symboliczne przecięcie wstęgi (16 października 2015 r.).
Zdjęcie źródło: http://www.kppt.pl/uroczyste-otwarcie-kwidzynskiego-parku-przemyslowo-technologicznego/

Realizacje

Liczni goście, którzy pojawili się na uroczystym otwarciu mieli okazję wysłuchać przemówienia Prezesa Kwidzyńskiego Parku Przemysłowo - Technologicznego p. Jarosława Rosiaka oraz Dyrektor p. Małgorzaty Wodejko na temat utworzenia i obecnej działalności KPPT.
Zdjęcie źródło: http://www.kppt.pl/uroczyste-otwarcie-kwidzynskiego-parku-przemyslowo-technologicznego/

 

Realizacje

Apetyczny tort przypominający Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny mile zaskoczył przybyłych gości.
Zdjęcie źródło: http://www.kppt.pl/uroczyste-otwarcie-kwidzynskiego-parku-przemyslowo-technologicznego/

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń