RAPORT BIEŻĄCY NR 13/2014
Białe Błota,  27 czerwca  2014 roku

Brak przekazania środków na wykup obligacji serii A1 i wynikającego z nich oprocentowania

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. z siedzibą w Białych Błotach (dalej: „Spółka”) .  informuje, że spółka w dniu wykupu tj. 27.06.2014r. nie przekazała na rachunek KDPW S.A. środków pieniężnych na wykup obligacji serii A1 oraz zapłatę związanego z nimi oprocentowania za ostatni okres odsetkowy.
Przepraszając za zaistniałą sytuację Zarząd Spółki uprzejmie prosi Obligatariuszy o bezpośredni kontakt ze Spółką poprzez przesłanie swoich danych teleadresowych, PESEL/NIP/REGON oraz liczbę posiadanych obligacji serii A1 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także o przybycie na spotkanie zorganizowane w siedzibie Copernicus Securities S.A. (ul.Grójecka 5, 02-019 Warszawa) w poniedziałek (30.06.2014 r.) o godzinie 15:00.

Podstawa prawna: §5 pkt 1)  Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst”.

Osoby reprezentujące Spółkę:

Dariusz Kaczmarek,  Prezes Zarządu
Grzegorz Brzykcy, Wiceprezes Zarządu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń