"PREFABET-BIAŁE BŁOTA" S.A. w restrukturyzacji

ul. Betonowa 1
86-005 Białe Błota
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 554 031 36 27
Regon 091290814

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
KRS 0000046100

Kapitał zakładowy w pełni opłacony: 1.884.748,05 zł

O firmie

"PREFABET-BIAŁE BŁOTA" S.A. w restrukturyzacji jest przedsiębiorstwem budowlanym ze 120-letnim doświadczeniem. Jako wiodący producent sprężonych elementów konstrukcji oraz prefabrykowanych elementów kanalizacji podziemnej Spółka liczy się na rynku prefabrykacji betonowej w Polsce. Sztandarowym produktem jest beton sprężony, który najczęściej w postaci elementów stropowych (sprężone płyty Spiroll są benchmarkowym produktem na polskim rynku) generuje ponad 50% obrotu przedsiębiorstwa.

 

 

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów ,,PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Białych Błotach informuje, iż powziął wiadomość o ogłoszeniu w Monitorze Sądowym i Gospodarczym z dnia 13 marca 2020 roku, nr 51/2020, pozycja 14577, następującej treści:

 

,,Sędzia komisarz w postępowaniu układowym dłużnika Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów ,,PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. w restrukturyzacji w Białych Błotach postanowieniem z dnia 19 lutego 2020 r. postanowił przeprowadzić głosowanie nad układem w trybie pisemnego zbierania głosów, z pominięciem zwoływania zgromadzenia wierzycieli.

Na powyższe postanowienie dłużnikowi i wierzycielom przysługuje zażalenie. Zażalenie należy wnieść w terminie tygodniowym od dnia obwieszczenia do Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.

Wierzycielom zostaną doręczone drogą pocztową karty do głosowania wraz z propozycjami układowymi, nad którymi będą głosowali oraz wskazaniem, do jakiej daty można wysyłać ważne głosy na adres sądu restrukturyzacyjnego.

Wierzyciele głosują sumą wierzytelności umieszczoną w zatwierdzonym spisie wierzytelności lub tytule egzekucyjnym. Wierzyciele, którzy mają wierzytelność solidarną lub niepodzielną, głosują przez wspólnego pełnomocnika. Pełnomocnikiem może być również jeden z wierzycieli. Jeżeli oddano głos w cudzym imieniu, wskazuje się również imię i nazwisko głosującego. Uczestnik postępowania może głosować również przez pełnomocnika. Pełnomocnikiem może być również jeden z wierzycieli. Głos oddany na piśmie zawiera wskazania imienia i nazwiska albo nazwy głosującego oraz wskazania, czy głosuje za czy przeciw uchwale. Wierzyciela, który wstrzymał się od głosu, uważa się za nieuczestniczącego w głosowaniu”.

 KONTAKT              

  centrala

  kom. 697 643 891

  sekretariat@prefabet-bb.com.pl

 
  sprzedaż / dział projektowy

  kom. 502 441 699

  projektowy1@prefabet-bb.com.pl

  handlowy@prefabet-bb.com.pl

  

Nasze realizacje

  • slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • slajd4
  • slajd5
  • slajd6
  • slajd7
  • slajd8

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń