elementy prefabrykowane beton towarowy słupy

Uroczyste zawieszenie wiechy na nowym budynku przystani sportów wodnych w Toruniu (30 czerwca 2016 r)

Zdjęcia źródło: http://www.torun.pl/pl/budowa-nowej-przystani-wodnej-dla-torunia

 

Miło nam jest poinformować, że dla Państwa wygody otworzyliśmy Biuro Sprzedaży w Warszawie przy ulicy Człuchowskiej 9. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Więcej szczegółów pod numerem kom. +48 506 044 005, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zdjęcia z rozbudowy Restauracji "Wuzetka" w Szamotułach.

Poniżej zaproszenie do uczestnictwa w V Konferencji Stowarzyszenia Producentów Betonów (10 - 11.10.2017 r.), poświęconej zagadnieniom prefabrykacji betonowej i autoklawizowanego betonu komórkowego. Konferencja adresowana jest do architektów, projektantów, konstruktorów, inwestorów, wykonawców, środowiska naukowego, producentów oraz innych uczestników procesu budowlanego.

„PREFABET-BIAŁE BŁOTA” SA jako generalny wykonawca podpisał umowę z Burmistrzem Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie na realizację zadania inwestycyjnego pn. ,,Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej z wprowadzeniem funkcji przedszkolnej w systemie niskoenergetycznym w Sadkowie” (04.05.2016 r.).

Zdjęcia z imprezy sportowej tj. XIII Mistrzostw Torunia w speedwayu na lodzie,  na tafli Lodowiska TOR-TOR (MOSIR Toruń, ul. Bema).

Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway
Speedway

Umowa zawarta ze spółką Amwin obejmowała wykonanie przez „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” SA elementów prefabrykowanych (z dostawą na miejsce budowy) takich jak: dźwigary, słupy, belki żelbetowe i sprężone, stropy, podwaliny.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W styczniu 2016 roku realizowaliśmy umowę o roboty budowlane w zakresie projektowania, produkcji, dostaw i montażu konstrukcji prefabrykowanych (dostawy elementów prefabrykowanych - płatwie, dźwigary, słupy, belki) dla firmy "Staropolskie Specjały" Goczałkowice - Zdrój. Realizacja kontraktu dotyczyła budowy nowoczesnego zakładu i magazynu - rozbioru mięsa w miejscowości Goczałkowice - Zdrój. Zakład ten będzie wyposażony w najnowocześniejsze systemy zarządzania produkcją, linie rozbiorowe i pakujące. Realizacja zadania przebiegła profesjonalnie, zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów zarządzania prowadzonych prac budowlanych. Kontrakt został zakończony przed planowanym, uzgodnionym terminem realizacji i odebrany bezusterkowo.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

31.01.2016 r. o godz. 17.00 odbędzie się w Toruniu impreza sportowa tj. XIII Mistrzostwa Torunia w speedwayu na lodzie,  na tafli Lodowiska TOR-TOR (MOSIR Toruń, ul. Bema). Dochód z tego wydarzenia będzie w całości przeznaczony na pomoc dla Fundacji „Światło” (dom dla wybudzonych „Efata”) i Hospicjum „Nadzieja”. „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” SA jest głównym sponsorem, wspierającym finansowo to przedsięwzięcie.

speedway2016

"PREFABET-BIAŁE BŁOTA" SA jako generalny wykonawca zakończył budowę Centrum Dystrybucji DOKA Polska w Bydgoszczy na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy.

doka 1

Zrealizowaliśmy zadanie inwestycyjne polegające na produkcji, dostawie i montażu prefabrykowanych elementów żelbetowych oraz wykonaniu robót budowlanych stanu surowego biurowca usługowego ETA na terenie Biznes Park Kraszewskiego 1 w Bydgoszczy (listopad 2015 roku).

biznespark_1
biznespark_2
biznespark_3
biznespark_4

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń