RAPORT BIEŻĄCY NR 35/2014
Białe Błota, 08 października  2014 roku

Zawarcie istotnych umów

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET-BIAŁE BŁOTA S.A. z siedzibą w  Białych Błotach (dalej: "Spółka") informuje o podpisaniu umów, zawartych w rezultacie wyboru oferty w trybie przetargu nieograniczonego, z Miastem Bydgoszcz  na:

1.  wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią poliuretanową na terenie Zespołu Szkół nr 12 zlokalizowanego przy ul. Stawowej w Bydgoszczy  z terminem  wykonania na 1.12.2014 roku,
2.  wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią poliuretanową oraz odwodnieniem na terenie zespołu szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 w Bydgoszczy z terminem  wykonania na 2.12.2014 roku.

Wartość umów opiewa się łącznie  na kwotę brutto: 1.135.365 złotych. Są to kolejne umowy zawarte przez Spółkę, które znacząco wpłyną na wynik finansowy w 2014 roku.

Podstawa prawna:  § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".   

Osoby reprezentujące Spółkę:

Dariusz Kaczmarek, Prezes Zarządu
Grzegorz Brzykcy, Wiceprezes Zarządu

RAPORT BIEŻĄCY NR 35/2014

Białe Błota,  08 października  2014 roku

 

 

Zawarcie istotnych umów  

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET-BIAŁE BŁOTA S.A. z siedzibą w  Białych Błotach (dalej: "Spółka") informuje o podpisaniu umów, zawartych w rezultacie wyboru oferty w trybie przetargu nieograniczonego, z Miastem Bydgoszcz  na:

1.  wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią poliuretanową na terenie Zespołu Szkół nr 12 zlokalizowanego przy ul. Stawowej w Bydgoszczy  z terminem  wykonania na 1.12.2014 roku,

2.  wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wielofunkcyjnego boiska z nawierzchnią poliuretanową oraz odwodnieniem na terenie zespołu szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 w Bydgoszczy z terminem  wykonania na 2.12.2014 roku.

Wartość umów opiewa się łącznie  na kwotę brutto: 1.135.365 złotych. Są to kolejne umowy zawarte przez Spółkę, które znacząco wpłyną na wynik finansowy w 2014 roku.

 

 


Podstawa prawna:  § 3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń