RAPORT BIEŻĄCY NR 33/2014
Białe Błota, 29 sierpnia  2014 roku

Powołanie członka Rady Nadzorczej

Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. z siedzibą w Białych Błotach informuje,  iż w związku z rezygnacją złożoną przez Sławomira Rybkę, o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 17/2014, Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 29 sierpnia 2014 roku powołało Krzysztofa Bethke do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej.

Pan Krzysztof Bethke posiada wykształcenie: wyższe, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu,  Wydział Prawa i Administracji. Jest  udziałowcem i prezesem Grupy Brokerskiej ODYS sp. z o.o., udziałowcem Euroagent sp. z o.o., wspólnikiem Suport –Windykacja Odszkodowań K.Bethke i Wspólnicy sp.j. Według złożonego oświadczenia nie miał przypadków upadłości, zarządu komisarycznego lub likwidacji, w okresie ostatnich pięciu lat, w odniesieniu do podmiotów, w których członek Rady Nadzorczej pełnił funkcje członka organu zarządzającego lub nadzorczego;  nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności emitenta, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub osobowej albo członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej; nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym

Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku Newconnect"

Osoby reprezentujące Spółkę:
Dariusz Kaczmarek,  Prezes Zarządu
Grzegorz Brzykcy, Wiceprezes Zarządu

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

projekt i wykonanie: RYAN - tworzenie stron www, usługi informatyczne Toruń, pozycjonowanie stron Toruń